PROGRAMOWANIE

Dzięki nowym pomysłom i pasji tworzymy dla was nowe możliwości
Języki programowania CDEST logo

Programowanie nie jest rzeczą prostą.
Nie dlatego, że wymaga znajomości wielu struktur, algorytmów i języków. Jest czymś więcej niż tylko nudnym wpisywaniem skomplikowanego kodu w okna edytora.
Aby być dobrym programistą, trzeba tłumaczyć biegle oczekiwania zwykłego użytkownika na kod wynikowy i jednocześnie stosować optymalne i jak najwydajniejsze rozwiązania.
Z drugiej strony należy zawsze zachować elastyczność i modularność kodu na wypadek oczekiwanych przez Klienta zmian.

Nasza oferta

Najwygodniejszy jest garnitur szyty na miarę.

Gdy myślisz o zakupie oprogramowania dla swojej firmy, to z pewnością nie wyobrażasz sobie, że stać cię na indywidualne rozwiązanie. Może wydaje ci się, że oprogramowanie „na miarę” to domena dużych korporacji.

My możemy zapewnić, że to nieprawda.

Indywidualne problemy często wymagają specjalnie dopasowanych rozwiązań, a rozsądna inwestycja w dedykowane oprogramowanie zwróci się szybko, gdy przestaniesz tracić czas na walkę z  codziennymi uciążliwościami i poświęcisz go na efektywną pracę.


 

Kiedy powinieneś pomyśleć o zakupie dedykowanego oprogramowania?

  • Nie potrafisz znaleźć na rynku niczego dopasowanego do charakteru twojej działalności.
  • Używasz w swojej pracy wielu arkuszy kalkulacyjnych jako sposobu na przechowywanie i analizowanie danych.
  • W procesie produkcji stosujesz tylko papierową dokumentację w celu nadzoru i kontroli.
  • Tracisz mnóstwo czasu na codzienną walkę z oprogramowaniem w swojej firmie.
  • Masz kilku pracowników biurowych pracujących na tych samych danych.

Nasze doświadczenie

Połączenie wiedzy i praktyki jest sposobem na dostrzeganie nowych możliwości.

Technologia Java


Programujemy w Java bo doceniamy możliwość przenoszenia kodu pomiędzy platformami. Potrafimy napisać praktycznie każdą aplikację, a w szczególności oprogramowanie do interakcji z systemami bazodanowymi. Jeżeli potrzebujesz aby twój program działał sprawnie na różnych platformach zleć nam jego wykonanie. Programujemy także klasy Java dla bazy danych Oracle.

Programy dla Windows


Od ponad 20 lat programujemy aplikacje dla systemu Windows. Nasze pierwsze programy były tworzone dla systemu Windows 2.0, dziś piszemy dla systemu Windows 7 i Windows 8. Nasze doświadczenie obejmuje programowanie w językach:

Visual C#

Delphi

Java

PHP

interpretery skryptów Windows

Technologie WEB


Tworzymy dedykowane aplikacje webowe w technologii PHP, ASP .NET oraz Java. Tego typu rozwiązania są idealne dla przedsiębiorstw, które chcą by ich systemy były zarządzane centralnie, zapewniały dużą mobilność i nie wymagały od klientów lub pracowników instalacji dodatkowego oprogramowania.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu: – systemów kurierskich – sklepów internetowych – systemów zamówień dla przedstawicieli handlowych -systemów raportujących i analizujących sprzedaż w sieciach sklepowych -systemów rejestracji

Programowanie Android


W dzisiejszym mobilnym świecie nie ma możliwości pominięcia urządzeń przenośnych. Programujemy i projektujemy aplikacje mobilne dla Androida.

Bazy danych


Mimo że bazy danych nie są ze swej natury „programami”, cała ich siła tkwi w możliwości wyposażenia ich w kod reagujący na zmiany ich zawartości, lub pozwalający na jej efektywna analizę. Gdy twoja baza jest odpowiednio oprogramowana, zyskuje odporność na błędy użytkownika i zdarzenia losowe, a na dodatek dostarczy w pożądanej formie  w postaci raportu tak cenne dla szybkiej i właściwej reakcji informacje. To właśnie nazywamy programowaniem baz danych.

Print Friendly, PDF & Email